top of page

Professional Group

Public·16 members
Hector Sorokin
Hector Sorokin

Download Brawlhalla APK and Join the Epic Brawls in ValhallaBrawlhalla oyunu PC ve konsol platformunun ardından şimdi de android cihazlarımızda oynanabilir olacak. Ayrıca çapraz platform olarak geliştirilmesi tüm dünyadan 40 milyondan fazla oyuncuyla birlikte oynayabileceğimiz anlamına geliyor. 50 farklı kahramanın her biri benzersiz yeteneklere ve silahlara sahip. Oyunun amacı da bu kahramanları kullanarak farklı oyun modlarında savaşmak ve galip gelmek. 1v1, 2v2, 4v4 gibi istediğiniz kadar oyuncuyla savaşın. İster takım isterseniz de tek başınıza mücadele verin. Kendinizi geliştirmeniz için bir de eğitim odası var. Oyunu apk olarak indirerek oynayabilirsiniz.


Ubisoft ekibi tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz oynanıyor. Maçlardan kazanacağınız para ödülleri ile karakter gelişimi, kıyafet değişimi ve yeni karakterlerin kilidini açma gibi işlemleri yapmanız mümkün. Android aksiyon oyunları arasında yer alan Brawlhalla ile dövüş macerasına katılmak isterseniz Brawlhalla APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Oyun dosyası XAPK formatında olduğu için hemen alt taraftaki kurulum adımlarını dikkate alarak oyunu kurmayı unutmayın. İyi eğlenceler.
brawlhalla apk indir


DOWNLOAD: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftinurli.com%2F2uo2A7&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2c1EizG7dtXOaZ36cvMrmAAbout

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page